GüncelHaberler
TanıtımFilmleri
 
TARİHÇE Toptan Grup

İstanbul'un farklı bölgelerinde bir çok konut projesine imza atan Toptan Grup İnşaat 1977 yılında aile büyükleri  tarafından kurulmuş, 2008 yılında Mehmet Toptan Başkanlığı'nda Toptan grup  inşaat taahhüt Ltd. Şti olarak inşaat sektöründe hızlı ve istikrarlı bir biçimde genişleyerek büyümüştür ve aile inşaatın diğer alanlarının 90 lı yıllarda ülkemizin Hazır Beton, Kum, Çakıl, Agrega üretimlerinin de öncülerinden olmuştur. Kurulduğunda İstanbul'un farklı bölgelerinde çalışmalarına başlayarak ve sonraki yıllarda ağırlıklı olarak Kadıköy Şişli Beylikdüzü Avcılar bölgelerinde inşaat faaliyetlerine devam eden Toptan Grup İnşaat, aynı zamanda tarihi ve kültürel zenginliği İstanbul'un önemli semtlerinden biri olan Nişantaşı'nda da uzun yıllardır semt dokusuna uygun yapılar inşa etmiştir.

37 yıldır İnşaat sektöründe kaliteli hizmet vererek, deneyiminin de getirdiği uzmanlıkla örnek gösterilen projelere imza atan Toptan Grup İnşaat, müşterilerinin duyduğu güvenden aldığı güç ile her geçen gün büyümüş ve güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Toptan Grup İnşaat, ''butik inşaat'' anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun prestijli projeler inşa ederek, üstün kalitede lüks konutlar ile fark yaratıp, binalara ve bulunduğu semte değer katmıştır.

Bağlı OlduğuKuruluşlar
Linkler
© Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kopyalanamaz. 2008 Toptan Grup. Güzelyurt Mah. 7. Cad. No:1 K:10 Beylikdüzü/ İstanbul. Phone : 0(212) 853 88 44(Pbx). Fax : 0(212) 853 62 20. E-mai : mehmet@toptangrup.com